Rdio Music

Müzik Dinleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Rdio
Rdio Music; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, 35 milyondan fazla parça içeriğine sahip, en sevdiğiniz sanatçıların klasik şarkılarından en yeni şarkılarına kadar oldukça geniş bir arşiv sunan hari

Rdio Music; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, 35 milyondan fazla parça içeriğine sahip, en sevdiğiniz sanatçıların klasik şarkılarından en yeni şarkılarına kadar oldukça geniş bir arşiv sunan harika bir müzik dinleme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama içerisinde, en sevdiğiniz şarkıcıların klasik parçalarından en yeni parçalarına kadar tüm beğendiğiniz müziklerini tek bir dokunuşla bulabilir ve keyifle dinleyebilirsiniz. Oldukça başarılı oluşturulmuş çalma listelerine arayüz üzerinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş radyo istasyonları sunan uygulama ile ruh halinize veya aktivitelerinize göre radyo kanalı seçebilir ve dinleyebilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz şarkıları cihazınıza indirerek çevrimdışı olduğunuz ortamlarda da dinleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Rdio Music indir
DİĞER SÜRÜMLER